On-line booking

špindl. město

HOTEL PRAHA VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ VÁM PŘIROSTE K SRDCI

Hotel Praha**** je rodinný hotel v okouzlujícím prostředí Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

OD 1.11. DO 1.12.2015 BUDE NÁŠ HOTEL Z DŮVODU REKONSTRUKCE UZAVŘEN. MUSIC BAR SILVER ROcK NORMÁLNĚ V PROVOZU . SLEDUJTE další informace NA HOTELOVÉM FACEBOOKU

Historie hotelu sahá až do roku 1875, do úplných počátků cestovního ruchu ve Špindlerově Mlýně. Pan Benjamín Hollmann si zde nejprve otevřel vůbec první špindlerovskou cukrárnu, zároveň provozoval v domě s č. p. 118 hostinec. Jeho syn Anton Hollmann zde pak od roku 1910 provozuje cukrárnu s kavárnou, a když se v roce 1942 majitelem domu stává pan Alfred Hollmann, vzniká zde hotel s cukrárnou, od r. 1946 známý jako hotel Praha.

V hotelu Praha se můžete těšit na:

Ve Špindlerově Mlýně vás budou bavit:

Hledáte-li ubytování v Krkonoších a především místo pro nerušenou relaxaci s atraktivní nabídkou aktivit pro celou rodinu, kontaktujte nás ještě dnes a rezervujte si svůj pobyt na horách v hotelu Praha. Nenechte si uniknout speciální nabídku last minute pobytů, a pokud hledáte vhodný dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, pořiďte jim dárkový poukaz na pobyt, masáž či jiné služby našeho hotelu, restaurace a Spa&Relax centra. Prohlédněte si, jak hotel Praha vypadá a jak se k nám dostanete autem nebo autobusem.